הדפסה על קנבס

היחוד של הדפסת קנבס היא בתחושה של תמונה אומנותית, יצירת אומנות שיכולה להיות בכל חדר בבית או פיתוח תמונות על קנבס במשרד.
בית דפוס הלפרין מתמחה בהדפסת/פיתוח תמונות על קנבס באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק.
ברשותינו מכונות המדפיסות על בד קנבס אומנותי עד רוחב 3.2 מטר, אנו מדפיסים אך ורק בצבעים מקוריים ומקפידים על קצב הדפסה נכון, נתונים אלו מביאים לתוצאות מושלמות. תמונת הקנבס מקבלת מראה יחודי ומרשים, התמונה אינה דוהה ונשמרת לשנים רבות.
השלב הראשון בפיתוח תמונות על קנבס הוא שלב "קבלת התמונה" התמונה מגיעה אל צוות הגרפיקאים שלנו, עוברת ביקורת מקצועית כולל בדיקת איכות ובדיקת צבעים, בנוסף לתוכנת Photoshop אנו משתמשים בתוכנות נוספות המאפשרות להגדיל את התמונה ללא פגיעה ברזולוציה.
בשלב זה ניתנת גם האפשרות לערוך את התמונה על קנבס ולהוסיף אפקטים כגון : תמונת שחור/לבן סלקטיבית (חלק מהתמונה נשאר בצבע), ספיה, קולאז', פסיפס, הוספת טקסטים ועוד.
הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם וישמח לסייע ולייעץ בכל שאלה.
לאחר אישור מול הלקוח, התמונה מודפסת ועוברת לשלב המתיחה.
את תמונת הקנבס ניתן למתוח כעיטוף גלריה (כאשר התמונה עוטפת את השוליים) או כאשר השוליים לבנים, בחירה זו נעשית ע"י הלקוח.
התמונה נמתחת על מסגרת עץ מיוחדת בעוביים שונים 2.5 ס"מ, 3.5 ס"מ או 5 ס"מ לתמונות גדולות מאוד.
בד הקנבס נמתח ומחובר בעזרת סיכות למסגרת העץ בחלקו האחורי. פעולת המתיחה חייבת להיות מקצועית בכדי ליצור תמונה ישרה ומתוחה ללא קפלים וסימני מתיחה, המסגרות מיוצרות מעץ אורן איכותי וכוללות חיזוקים הן בפינות והן בהצלבה בהתאם לצורך.
דפוס דיגיטלי הלפרין – שם נמצאים האנשים המקצועיים ביותר בתחום שהתמחו במתיחת קנבס במשך שנים ובזכות זה תמונות הקנבס שיוצאות מבית הדפוס לבית הלקוח הן ברמת הגימור הגבוהה ביותר.
לאחר המתיחה התמונה מוכנה לתלייה על הקיר.
על ידי הדפסת/פיתוח תמונות על קנבס תוכלו להנציח את כל רגעי האושר, שילחו אלינו את התמונות האהובות עליכם ואנו נדאג שלא תפסיקו להסתכל עליהן.