הדפסה על קאפה

הדפסת תמונות על קאפה
לוח קאפה הוא לוח דחוס מוקצף אשר בשני צדדיו מודבק נייר לבן או שחור.
הדפסת תמונות על קאפה היתרון הגדול של לוח קאפה הוא בזכות משקלו הקל, חוזק החומר ויציבותו.
את הלוחות ניתן למצוא בעובי של 10 מ"מ או 5 מ"מ (עם או בלי דבק ), ניתן להדביק שתי קאפות ביחד וכך נוצרת קאפה בעובי 20 מ"מ.
בהלפרין – דפוס דיגיטלי משתמשים בשתי שיטות להדפסת תמונות על קאפה , הדפסה ישירות על הלוח או הדבקת מדבקה על לוח הקאפה עם למינציה מט או למינציה מבריקה, גימור זה שומר על ההדפסה,  מונע שריטות ומאריך את חיי הקאפה.
הדפסת תמונות על קאפה מתבצעת במדפסות פלוטר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף הדפוס ברזולוציה גבוהה מאוד והתוצאות מרהיבות, ההדפסה היא באיכות פוטו ברזולוציה של 1440 DPI. את לוח הקאפה ניתן למסגר על ידי מסגרת אלומיניום או לתלות אותו כתמונה ללא מסגרת עם ווי תלייה אחוריים.
בנוסף לתמונות קאפה התלויות על הקיר – בגלל חוזקו של החומר – ניתן לבנות ממנו דגמים תלת מימדיים כגון : סטנדים לתערוכות, גב במה, מוצרי קידום מכירות, אובייקטים מוגדלים של מוצרים, פוסטרים ועוד…
לאחר הדפסה על קאפות ובחירת הגימור, ניתן להעביר את הקאפה לחיתוך צורני.
ברשותינו מכונת חיתוך Aristomat GL מהמתוחכמות והמהירות בעולם, החותכת בנוסף לקאפה גם חומרי גלם כמו פי. וי סי. לוקובונד, פרספקס, עץ מגנט, מדבקות  ועוד.
יש לכם תמונות יפות מהאירוע המשפחתי האחרון? רוצים להבטיח שתוכלו ליהנות מהן לעד וכי הן לא תעלמנה כמו שקורה עם הרבה תמונות אחרות בעידן המודרני? אם כך, הדפסה על קאפה זו הבחירה הנכונה עבורכם. הדפסה על קאפה זו למעשה הדפסה על נייר חלק וקשיח בצורה יוצאת דופן, מה שאומר שהתוצאה הסופית תהיה כזו שתוכל לעמוד בפני עצמה. כלומר, לא צריך למסגר אותה או להחזיק אותה בצורה מיוחדת כי התכונות של הקאפה נפלאות, מה שהופך את השימוש בנייר הזה ללהיט גדול.הדפסת תמונות על קאפה מה כדאי להדפיס?בדרך כלל כאשר מדברים על הדפסות שונות על קאפה מדברים על מגוון רחב של אפשרויות. תוכלו להדפיס לא רק תמונות אישיות מהאירוע המשפחתי האחרון אלא גם פרסומות, מידע שקשור לעסק שלכם או אפילו את הלוגו שלכם. ניתן להשתמש בהדפסות כאלה גם בתערוכות ובאירועים שונים כך שברור מדוע שווה להכיר את האופציה הזאת.

בואו לקבל שירות מהטובים ביותר
אם אתם רוצים שהתוצאה הסופית תהיה: איכותית יפה וכזאת שמחזיקה מעמד זמן רב

כדאי לכם לפנות אלינו! אנחנו בחברת "הלפרין דפוס" ממתינים לכם עם ציוד הדפסה מהמתקדמים שיש היום בעולם ועם אנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום הזה מזה שנים. נשמח להציע לכם את כל פתרונות ההדפסה תחת קורת גג אחת ואתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת.