הדפסה על פרספקס

הדפסה על פרספקס איננו תחום חדש אך רק בזמן האחרון ניתן לראות כי נכנס לשוק ואף משתלט עליו. רעיון הדפסת גרפיקה על פרספקס ושימוש בו כאמצעי עיצוב ודקורציה קיים לאורך זמן אך היה מאד יקר ולא משתלם בהשוואה להדפסה על זכוכית. לאורך השנים, עם התפתחות הטכנולוגיה, ירדו מחירי ההדפסה והביקוש עלה עקב איכותו ושקיפותו לעומת הזכוכית. היתרון הגדול של הפרספקס על פני הזכוכית הוא בכך שהפרספקס איננו חומר שביר וידוע במשקלו הקל. ניתן להשתמש בפרספקס לכל מטרה או רעיון שעולה לכם לראש ולכן הלפרין הדפסות ענק תמיד כאן בשבילכם!  בסטודיו ניתן למצוא מבחר ענק של רעיונות לשימוש בפרספקס. אנו מתמחים בהדפסה על פרספקס ונשמח לייעץ לכם לגבי כל עבודה ונמצא פתרונות לכל בעיה או רעיון חדש!
למה ניתן להשתמש בהדפסה על פרספקס?
השימוש בפרספקס בימינו רק מתרחב וניתן לראות אותו כמעט בכל תחום. הפרספקס משמש לבניית דגמים ומודלים,מתקני תצוגה פרספקס שונים, שילוט פנים וחוץ, חיפויי קירות, תמונות לבית והמשרד. הפרספקס הוא חומר קל לשימוש ויחסית להשקעה התוצאות מדהימות. הדפסת תמונות על פרספקס הוא תחום יחסית חדש ולא מוכר בקרב הקהל הרחב, אך ככל שהמודעות גודלת, גדל איתו הביקוש.
חיתוך פרספקס צורני
את הפרספקס ניתן לשלב עם אלמנט נוסף ואף להפוך את הפרספקס לשימושי עוד יותר, חיתוך פרספקס צורני. את לוח הפרספקס ניתן לחתוך לכל צורה,דמות , נישה או כל שבולנה אחרת עפ"י הצורך תהליכי עבודה -הדפסה על פרספקסכדי לקבל תוצאה של תמונה על פרספקס ישנם מספר שלבים ואופציות שונות. השלב הראשון הוא קביעת מידות מדויקות עלפי צרכי הלקוח. לאחר שנבחרה מידה, הפרספקס עובר לחיתוך במכונות CNC המתקדמות בעולם לקבלת תוצאה מדויקת ומלוטשת. לידי הלקוח עומדות 3 דרכים בהם ניתן לתלות את תמונות הפרספקס:
לאחר שבחרתם את המידות המתאימות והגימור, עוברים לשלב הכי חשוב ומכריע, הדפסה. גם כאן הדבר מתחלק ל 2 אפשרויות: הדפסה ישירה על לוח הפרספקס או הדפסה על שקף/מדבקה והצמדה ללוח הפרספקס מצדו ההפוך! התוצאה של גרפיקה או תמונה מצדו ההפוך של הפרספקס מקנה לו אפקט של עומק ושקיפות ובכך הופכת את ההדפסה על פרספקס למושכת עיין ומכניסה חיים חדשים לכל חלל או חדר!למה להדפיס על פרספקס בהלפרין- אנו מתמחים בתחום שנים רבות ועם הניסיון באה מקצועיות, זהו התחום העיקרי בו אנו עוסקים ויכולים להבטיח עבודה ברמה הכי גבוהה בתחום.
– בהלפרין משתמשים אך ורק בחומרי גלם מקוריים ובדגש על צבעי הדפסה מקוריים בלבד!
– אנו מציעים הדפסה על פרספקס במידות ועוביים שונים עפ"י התאמה אישית לכל לקוח.
– אנו מדפיסים במדפסות המתקדמות ביותר בעולם ומבטיחים איכות הדפסה מקסימלית!
לפרספקס יתרון משמעותי על הזכוכית בשל משקלו הקל ושאינו שביר.טכניקות ההדפסה של הלפריןטכניקה של הדפסה על נייר צילום והצמדתו במכונה מיוחדת או הדפסה ישירה על גבי לוח הפרספקס.
טכניקת הדפסה על פרספקס נותנת תוצאה מרהיבה של עומק ושקיפות המקנים מראה יחודי ומודרני.
את הפרספקס ניתן להתקין באמצעות הרחקות ניקל דקורטיביות, מסגרת אלומיניום נסתרת או בהצמדה ישירה ע"י היי טק סופר 7