הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית
הדפסה על זכוכית זה הטרנד החדש בכל מטבח, חדרי ארונות, שולחנות, ועוד, אנו בהלפרין משתמשים בשתי טכניקות של הדפסה על זכוכית.טכניקות להדפסה על זכוכיתהדפסה על זכוכית
האחת – הדפסה ישירות על זכוכית, משטח הזכוכית נכנס למדפסת  ויוצא כשהוא מעוטר בהדפסה שבחרתם. טכניקה נוספת היא הצמדת מדבקה  לזכוכית בחלק האחורי.
הדפסה על זכוכית זה הטרנד החדש בכל מטבח, חדרי ארונות, שולחנות, ועוד, אנו בהלפרין – דפוס דיגיטלי משתמשים בשתי טכניקות של הדפסות על זכוכית.
השניה – הדפסה ישירות על זכוכית, משטח הזכוכית נכנס למדפסת  ויוצא כשהוא מעוטר בהדפסה שבחרתם.
טכניקה נוספת היא הצמדת מדבקה  לזכוכית בחלק האחורי. הדפסה על זכוכית הפכה בשנים האחרונות לטרנד חזק בענף עיצוב הפנים. ניתן לראות כמעט בכל בית מוצרים מהדפסה על זכוכית, אם זה קלאפות או ארונות מטבח, דלתות לארונות הזזה,  שולחנות, תמונות לקיר, מקלחונים, חלונות ועוד.
התוצאה היא מרהיבה, המראה הוא יחודי ובלתי נשכח.

אצלנו בהלפרין ניתן למצוא את כל הפתרונות להדפסה על זכוכית, ניתן להדפיס על מדבקה ולהצמיד לזכוכית או להדפיס ישירות על הזכוכית עצמה. ברשותינו  מדפסות מהטובות והמתקדמות בעולם.  
הדפסות באיכות פוטו כולל לבן ולכה סלקטיבית – הדיו הלבן מאפשר לאטום בצורה מוחלטת או חלקית את ההדפסה על הזכוכית.  
כמו כן  המדפסות מדפיסות בטכנולוגיית UV – דיו  ה-UV אינו נספג על גבי המדיה המודפסת אלא מתייבש מיידית בזמן ההדפסה באמצעות נורות UV מיוחדות.
הטכנולוגיה מאפשרת להדפיס על פלסטיק, זכוכית, עץ או כל חומר אחר. טכנולוגיה זאת הינה ידידותית לסביבה.
 
שימושים בהדפסה על זכוכית
בהדפסה על זכוכית אנו משתמשים בצבעים מקוריים בלבד ומקפידים על קצב הדפסה נכון , נתונים אלו מביאים לתוצאות מושלמות.
כלקוח פרטי או כמעצב/ת פנים אנו ניתן לך את כל הפתרונות בהדפסה על זכוכית, הגרפיקאים שלנו עומדים לרשותכם בבחירת תמונות, עזרה בעיצוב, מתחילת הפרוייקט ועד לסיומו.
 
קרא עוד : הדפסת קנבס

קרא עוד : הדפסה על פרספקס